עיצוב ברזל

     
 
עיצוב ברזל
 
עיצוב ברזל, נמצא היום בכל מקום ובכל מוצר שנמצא בביתנו. אין רהיט בבית שלנו או במשרד בו אנו עובדים, שאין בו ברזל או שילוב של עיצוב ברזל. יש היום מיטות לחדר השינה שהן יפות והן עשויות ומעוצבות מברזל. יש כאלה שטוענים כי הברזל הוא חומר שנראה קר אך לא בהכרח, במיוחד אם הוא משולב בעץ וחומרים אחרים בתחום העיצוב והריהוט. עיצוב ברזל היא אמנות המיועדת גם עבור נפחים שיודעים לעצב בדרך היפה ביותר מוצרים שונים מברזל, פסלים ועוד. יש לציין כי ניתן לעצב בברזל גם מעקות שיהיו מרשימים במיוחד בעיצוב שלהם.

עיצוב בברזל בריהוט השונה בבית
 
יש היום הרבה אנשים שאוהבים ריהוט מודרני יותר שניתן לראות בו עיצוב בברזל כמו למשל שולחנות זכוכית עם רגליים מעוצבות בברזל. הריהוט המודרני שיש בו שילוב של זכוכית עם ברזל, מעניק איזו שהיא יוקרה. הברזל בביתנו נמצא בכל מקום בייחוד בשערים, בגדרות ובפרגולות. אפילו סוככים העשויים מברזל ניתן לראות בהרבה מרפסות וחצרות. ניתן למצוא מוצרים דקורטיביים לבית כמו קולבים לתלייה של בגדים מגבות וכדומה. יש מוצרים נוספים כמו מחזיקי נרות שעשויים אף הם מברזל. ניצן לייצר פריטים מדהימים בברזל בטכנולוגיות חדשות בתי המלאכה ברזל. ניתן בין היתר למצוא אף מחזיקי יין מברזל דקורטיביים ואינספור מוצרים שיוסיפו לעיצוב השולחן והבית.

עיצובים בברזל גם במקלחת
 
כפי שציננתי קודם לכן, ניתן למצוא עיצובים שונים גם במקלחת ובכל מקום בבית. הברזלים השונים כוללים גם פרזול בארונות המטבח והמקלחת, ידיות למגבות בחדרי האמבט, ועוד הרבה מוצרים דקורטיביים ושימושיים המשמשים אותנו בפעולות היום יומיות שלנו. יש עוד שימושים רבים לברזל. ניתן למצוא עיצובים בברזל כמו מעקות וסורגים וגם בכלי העבודה בגינה, ובעיצוב של מוצרים שונים לגינה כמו פסלים מיוחדים המיועדים לגינה העשויים מברזל. גם בתעשיית הבנייה הכול מיוצר מברזל כמו היסודות של הבניין למשל. גם חלונות בלגיים ותריסים עשויים מברזל וניתן לראות אותם בכל מקום גם בבתים וגם בחברות ובמשרדים. הטכנולוגיה בתחום הברזל התקדמה פלאים והברזל הוא הרבה יותר איכותי וחזק ומאריך להרבה שנים.