שערים מברזל

     
 

שערים מברזל 

 
אם כבר החלטנו להרכיב שערים מברזל זה בגלל מטרת הגנה ופרטיות. אף אדם אינו אוהב כי אנשים יציצו לו לבית מתוך סקרנות או שיהיה מי שיתכנן פריצה. הרבה שערים מברזל חשמליים עשויים מאלומיניום שכך השער הופך להיות לקל ועמיד יותר. יש הרבה שערים מברזל חשמליים שיש להם מראה עיצובי יותר. הדגמים של שערים מברזל חשמליים כוללים: שער חניה שהוא עולה ויורד, שער כנף, שער הזזה או שער חניה בצואת תריס גלילה. המשותף לכל השערים החשמליים שהם פועלים באמצעות מנוע חשמלי ולכולם חיבת להיות מערכת התראה שמגנה עלינו מפני פורצים א גנבים. יש שערים מברזל חשמליים הפועלים ללא מסילה ואלה הם שערי כנף, שערים מברזל חשמליים אלה הם הכי כבדים ולכן המנוע שלהם חייב להיות מאוד חזק.
 
שערים מברזל חשמליים עם שלט רחוק
 
לאחרונה ניתן לראות בהרבה בתים פרטיים שערים מברזל חשמליים הפועלים באמצעות שלט רחוק. ההפעלה היא נוחה מאוד וניתן להפעיל את השער גם באמצעות קוד מהטלפון הנייד שלכם. ניתן להאט את קצב הפתיחה והסגירה של השערים החשמליים באמצעות מנגנון הטיימר. יש את סוג השערים החשמליים המגיעים בצורת גלילה, אלה שערים מברזל חשמליים הבאים להגן על בתי עסק או  מחסנים. אם פעם השערים החשמליים היו שייכים רק לבני המעמד הגבוה, אז היום, לאור בדרישה והתחרות הרבה שקמה בין יצרני השערים החשמליים, ניתן למצוא שערים מברזל חשמליים במחיר סביר בהחלט שיתאימו לכל אחד.  בגלל גל הפריצות הגואה בשנים האחרונות, ניתן לראות כי בכל בית פרטי יש שערים מברזל חשמליים המגנים עליו.
 
מדוע חשוב כי היו חיישנים איכותיים בשערים החשמליים ?
 
חיישנים איכותיים בשער, חשובים כי אדם שיהיה קרוב לשער יוכל להיפגע במידה ואין חיישנים כאלה. כדאי כי תבדקו את הפעולה של השער החשמלי גם במשך היום וגם במשך הלילה. יש לרכוש שער חשמלי וחשוב מאוד שיהיה בטיחותי, רק מחברה ידועה המתקינה ומייצרת שערים מברזל חשמליים. יש תמיד לבדוק אם ישנה אחריות על השער ולכמה שנים. בבית הפרטי, השער החשמלי מעניק לנו ביטחון מלא שלא ייכנסו אלינו זרים לשטח החצר ומשם לבית.  תוכלו להתאים את הצבעים של השערים החשמליים לשער הראשי ולגדר הבית וכך ליצור הרמוניה המשלבת עיצוב ובטיחות.