מעקות ברזל למדרגות

     
 

מעקות זכוכית

 

 

מעוניינים במעקות יפים, אשר ערך הבטיחות וערך היופי באים לידי ביטוי בצורה אופטימלית? זקוקים למעקות אשר יספקו את כל הפתרונות לבית החדש? אנו ממליצים על מעקות זכוכית! מעקות אלו מכילים את כל סוגי הדקורציות לכל מטרה: מעקה לגג, מעקה למדרגות ומעקה למרפסת הקדמית. מעקות זכוכית יכולים לבוא לידי ביטוי בלא מעט אופנים כפי שתוכלו להיווכך במאמר זה:

 

מעקות ברזל למדרגות שילוב זכוכית וברזל

 

מעקות עם שלדה מאלומיניום אשר הפלטות שלהם עשויות זכוכית. החיבור עם הזכוכית נעשה באמצעות דבק היפוקסי או שימוש בברגי הלם. מעקות אלו נחשבים למצטיינים בתחומם מכמה סיבות: האלומיניום אינו מתחלד, ואינו מאבד מהצבע שלו. הזכוכית שבאה לכדי שימוש במעקה כזה נחשבת לחזקה ובטוחה. היא יכולה לשרוד גם במצבים קשים כמו למשל ריבוי אנשים אשר נשענים על המעקה.

 מעקה זכוכית ונירוסטה

 

גם במעקה מסוג זה נהנה הצרכן ממתכת אל חלד ומאופן חיבור הזכוכית בצורה דומה לאלומיניום. הנירוסטה, בשונה מהאלומיניום – מסוגלת להגיע לרמות ברק גדולות ונוצצות במיוחד מה שמאפשר הצבת מעקות בצבעים כמו זהב בוהק או כסף אשר ניתן לראות את עצמך שעה שאתה מתבונן במעקה זה. בנוסף, הזכוכית עצמה מעוצבת ומעוטרת בשלל אופנים כדי לספק שילוב טוב לשלדת הנירוסטה. בפסקאות הבאות תוכלו לקרוא עוד על עיצוב זכוכית של מעקות זכוכית.

 

התזת חול

 

דרך נפוצה לעיצוב מעקות זכוכית. בדרך עיצוב זו תוכל, למעשה, להבחין בצורות מחוספסות על גבי פלטות הזכוכית. צורות אלו מבטאות מצולעים או קווים גרפיים כלשהם, סמליל או לוגו בית העסק, או חברת הבניה של הבניין, ועוד. התזת חול נחשבת לפתרון עיצובי זול עבור מעקות זכוכית בהשוואה לצביעת המעקה.

 

צביעת המעקה

 

במקרה זה יש להשתמש בצבעים יעודיים לעיטור משטחי זכוכית. ניתן למצוא את המעקות הצבועים בעיקר בבנייני משרדים. במקרים אלו מדובר בצביעה עדינה אשר דומה, בדרך כלל, לצבע הכחול-שקוף של הזכוכית.

 

מעקות זכוכית ושימושיהם השונים

 

מעקות זכוכית למדרגות כוללים בדרך כלל שלדת נירוסטה מוזהבת או כסופה, עם פלטות זכוכית מעוטרות המצויות כלפי מטה. מעקות זכוכית למרפסות יכילו בדרך כלל מספר מסגרות אלומיניום או נירוסטה עם פלטות זכוכית בתוכן. מעקות לגגות יכילו דגמים דומים לאלו של המרפסות הקדמיות. ניתן למצוא, בנוסף, גם מעקות עם פסים רוחביים מאלומיניום עם פלטות זכוכית ביניהם.