חלונות ברזל

     
 

עיצוב חלונות ברזל ועץ

 
העץ תמיד היה חומר אהוב על הישראלים בגלל שהוא מקרין חמימות. אין זה מפתיע כי היום אנשים חוזרים לחלונות מעץ, אבל בשילוב שהוא הרבה יותר מנצח כמו עיצוב חלונות ברזל ועץ. מאז שנכנסו חלונות האלומיניום חזק לשוק, ניתן לראות הרבה עיצובים מעניינים אבל לאלה שאינם מוותרים על העץ ומעוניינים בתחזוקה קלה יותר, ניתן למצוא היום את השילוב המיוחד של עיצוב חלונות ברזל ועץ. היום העיצוב בעץ ואלומיניום בחלונות, החלק החיצוני של החלון עשוי מחלונות ברזל שעמיד בפני גשם ורטיבות או לחות וחלקו הפנימי של החלון עשוי מעץ שהוא בעצם החלק החמים של החלונות. יש לקבל כמה הצעות מכמה מתקינים לפני שתחליטו על חלונות ברזל המעוצבים מעץ ואלומיניום.
 
זכוכית כפולה בחלונות עץ ואלומיניום
 
מהרגע שאתם מחליטים להחליף את חלונות הבית,  באמצעות עיצוב חלונות חלונות ברזל ועץ, התוצאה תהיה בית מבודד וממוזג יותר. חלונות ברזל ואלומיניום תורמים הרב לבידוד התרמי של הבית. בגלל המבנה והשילוב של עץ ואלומיניום, יש להרכיב זכוכית כפולה, כך שהרווח ביניהם לא יאפשר לחום או לקור לחדור לבית. גם כבידוד אקוסטי יש לציין כי עיצוב חלונות חלונות ברזל ועץ תורם הרבה לבידוד האקוסטי בבית. אם אתם גרים קרוב לציר מרכזי או לשדה התעופה, קרוב לוודאי כי תסבלו מרעש של תחבורה והמולה. אם תתקינו חלונות מאלומיניום ועץ יהיה לכם בידוד מעולה נגד רעש. חלונות עץ וחלונות ברזל מרעננים את חזות הבית ושילוב של החומרים הללו הוא בעצם שילוב מנצח, החום הכפרי והביתי שמעניק לנו העץ, והאלומיניום שהוא חומר מודרני וחדשני.
 
מה נותן לנו השילוב של עץ ואלומיניום בעיצוב חלונות?
 
האלומיניום מגן וצובע את העץ בעיצוב מיוחד ושונה. החלונות ברזל בעצם מגן על העץ מפני שחיקה. חלונות ברזל שיש בהם שילוב של עץ ואלומיניום ניתנים לפתיחה אופקית או רוחבית. יש הרבה חברות שמייצרות את השילוב והעיצוב של עץ ואלומיניום הוא תחום של יצרנים מסוימים. יש לחפש באינטרנט את נייצרנים של חלונות ברזל משולבים בעץ ואלומיניום ולמצוא את החברה המקצועית והאמינה ביותר בתחום זה.  לגבי המחירים, כדאי לשאול לפחו שלוש חברות ולהתרם מהעיצוב של חלונות ברזל ועץ  לפני שתחליטו באיזו חברה לבחור.