ברזל מקצועי

     
 

מעקות מברזל מקצועי

 
מעוניינים בכל המידע על מעקות פנים מברזל מקצועי ? במאמר שלפניכם תוכלו לדעת הכל על נושא מעקות מברזל מקצועי ביתיים. בתוך הבית ישנם מספר סוגים של מעקות מברזל מקצועי: ראשית כל, ישנו המעקה של גרם המדרגות, במידה והבית הפרטי הוא בן יותר ממפלס אחד. שנית, ישנו מעקה בראש הקומה, בנקודה בה ניתן להשקיף על גרם המדרגות. במאמר זה נספק מידע על בחירת מעקות עבור כל אחד מהמקרים הללו:
 
מעקה לחדר המדרגות
 
מעקה לחדר המדרגות יכול להכיל שלל של סוגים וגוונים: מעקה נירוסטה עם פלטות זכוכית, מעקה אלומיניום עם פלטות זכוכית בהתזת חול, מעקות אלומיניום עם פסי אלומיניום רוחביים, מקבילים למעקה המדרגות העליון, מעקה עץ על עמודים, מעקה עץ וזכוכית, ועוד. יש להיצמד לנהלי מכון התקנים: אין לקנות כל דגם של מעקה לפני שוידיתם שהדגם מתיישב עם הנהלים. כמו כן, חשוב לשכור את שירותיו של מעצב פנים שיסייע לכם לבחור מעקות מברזל מקצועי למדרגות.
 
מעקה לקומה השניה בבית הפרטי
 
מעקה זה יכול להיות ההמשך של מעקה המדרגות או להכיל דגם אחר. גם מעקה מסוג זה יכול להיות עשוי מעץ, ממתכת, מזכוכית או מאלומיניום, מנירוסטה וזכוכית, ועוד. כמו כן, מעקה זה יכול להוות יציקת בטון כחלק ממערך הבניה בבית. המקרה זה - ייחשב המעקה למעקה קבוע ולא מעקה מותקן, ועל כן מי שיהיה אמון על הבניה שלו יהיה הקבלן ולא חברת המעקות. במקרה זה ישז להייחס למעקה כאל מעקה מרפסת לכל דבר ועניין ולוודא שהקבלן יוצק באיזור יציקת בטון בגובה 105 ס"מ לפחות.
 
עיצוב מעקות מברזל מקצועי
 
בעיצוב מעקות מברזל מקצועי יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים של שלוב המראה החיצוני של המעקה עם מראה תכולת הבית הקיימת. יש להביא לכדי מימוש את היכולת המקסימלית שלכם לעצב מעקות מברזל מקצועי. לשם כך יש להתייעץ עם מעצב פנים שיוכל להמליץ על צורות וצבעים. את המלצותיו יש לתרגם למעשים על ידי איתור ספקי מעקות או מומחים לתחום הבטיחות. האחרונים יוכלו להמליץ על החומרים מהם יהיו עשויים מעקות הפנים שלכם. בדרך זו תבטיחו לעצמכם גם מוצרים בטוחים וגם מוצרים מעוצבים לפי מיטב הקריטריונים העדכניים של עיצוב פנים ביתי.